طبق آخرین خبرهایی که من دارم،فصل پنجم سریال شرلوک هلمز هم ساخته می شه.این خیلی عالیه.عالی نیست؟؟؟؟؟ :)

ولی به دلیل پر بودن وقت بندیکت کامبربچ،ساخت این سریال در سال 2022 آغاز می شه.یعنی بیشتر از دو سال دیگه. :/

خیلی دلم می خواد بدونم که نظر شما درباره ی فصل پنجم این سریال چیه.به نظرتون بیشتر به چه موضوع هایی پرداخته می شه؟دلتون می خواد بیشتر به چه موضوع هایی پرداخته بشه؟دوست دارید چه شخصیت هایی به فیلم اضافه بشه؟به نظرتون چه شخصیت هایی ممکنه در طول فصل پنجم از سریال حذف بشه؟به نظرتون فصل پنجم اقتباسی از کدوم یک از داستان های آرتور کانن دویل هست؟شما دوست دارید که فصل پنجم اقتباسی از کدوم داستان های آرتور کانن دویل باشه؟و .

+دارم به ساختن یک پیج اینستاگرام برای وبلاگ فکر می کنم.هنوز تصمیم نگرفتم.به نظرتون پیج اینستاگرام وبلاگ رو بسازم یا نه؟نظر شما چیه؟

فصل پنجم سریال شرلوک هلمز

پنجم ,فصل ,سریال ,نظرتون ,هایی ,پرداخته ,فصل پنجم ,پنجم اقتباسی ,پیج اینستاگرام ,به نظرتون ,هایی پرداخته ,پنجم سریال شرلوک

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پویشگر دهکده دوستی◐ حفاظ پردیس shopping 11 هک و امنیت تولید محتوای علمی-آموزشی دفتر روانشناسی ، عاطفه جهانشیری ملکه های کیپاپ وبلاگ کسبوکار آنلاین شرکت پالایش کود